Konsiilium istus koos ja jõuti ühisele otsusele – “Kolu kõla 2021” TOIMUB igal juhul, iga ilmaga ja igasuguste vajalike tingimustega Kose-Uuemõisa mõisapargis. ![]()
Valitsuse poolt kehtestatud reeglitest tulenevalt pisut korralduslikku infot:
1. Kontserdi pealtvaatajate ala on piiratud, kuhu pääseb vaid tõendiga, et oled Covidi vastu vaktsineeritud või oled läbi põdenud või teinud negatiivse testi viimase 72 tunni jooksul (kohapeal testimise võimalus puudub). Kehtib ka esinejatele! (NB! Kiirtest ei ole tõendatav!)
2. Tule oma piknikukorviga ja varusta end vastavalt ilmale õige riietusega.
3. Piiratud alale planeerime ka varjualuseid, kuhu saab suurema vihmamöllu eest korraks peitu pugeda.
4. Täpsema ajakava avaldame päev enne üritust, ehk siis kolmapäeval (18.augastil).
Seega – jääme Teid ootama!
Teeme sellest ühe toreda suveõhtu!
P.S pikendasime registreerimise aega. Kes pole jõudnud end lavale kirja panna, siis veel täna saab seda teha SIIN.
