Laupäev oli üks äärmiselt vahva ja ühtekuuluvustunnet tekitav päev – Kose valla külade suvepäev, mis toimus Palveres. Üle valla olid kokku tulnud erinevate külade võistkonnad, kes võtsid mõõtu nii võrkpallis, takistuste ületamises, suusatamises, palgiheites, kui ka puude ja auto vedamises.

Oli vett ja vilet, nalja ja naeru, head sööki ja head muusikat, sõjaväetehnikat, ajalootarkust ja päästeauto sireeni.

Võistkondlikud mängud võitis naabervalla külalisvõistkond Alavere, kes andis rändkarika ja järgmiste suvemängude korraldusvastutuse edasi Kolu külale, mida esindasid seekord Kadri Mihkelson, Ott Kristofer Fuks, Rea Söödor-Põld, Madis Põld, Riive Tamm, Kadri Lamp, Ingrit Allas, Hardo Allas, Rando Allas ja Margit Mikk.

Suur tänu korraldajatele Palveres! Latt on kõrgel, püüame seda seal hoida.
Kohtumiseni järgmisel aastal!