Lõppenud aasta konkurss “4 aastaaega Kolu külas” tekitas osalejates mõnusa elevuse, nii otsustasime fotokonkurssidega jätkata.

Uue konkursi eesmärk on jätkuvalt Kolu küla omapära jäädvustamine läbi aasta, suunata inimesi rohkem välja liikuma, ümbritsevat märkama ja tajuma ning samuti ka ajaloo säilitamine tulevastele põlvedele. Loomulikult ka parimate fotode väljaselgitamine.

Konkurss toimub seekord kahes etapis:

1. Floora Kolu külas 2022  – 10.jaanuar – 30.juuni
2. Fauna Kolu külas 2022 – 1.juuli – 31.detsember

Konkursil võivad osaleda kõik, kes soovivad, kuid fotod peavad olema tehtud Kolu külas.

Mõlema etapi 10 parima pildi autorit autasustatakse diplomi ja näitusekohaga Kolu poe seinal. Kõik konkursil osalevad pildid säilitatakse digitaalselt meie FB lehel ja võidupildid paberkandjal Kolu poes. Iga tehtud pilt jätab oma jälje Kolu küla ajaloo ridadesse.

Selleks, et osaleda esimesel etapil, saada meile oma Kolu küla floora foto hiljemalt 21.juunil enne kell 21.00-i aadressile fotokonkurss@kolukylaselts.ee ning kirjuta sinna juurde järgnevad andmed:

  • Sinu ees- ja perekonnanimi,
  • Sinu emaili aadress,
  • Sinu elukoht (piisab küla või asula nimest),
  • Asukoht, kus Kolu külas täpsemalt oma pildi tegid.
  • Oma vanus, lihtsalt statistika jaoks

Sinu andmeid ei avalikustata, hiljem lisatakse võidupiltidele autorite nimed.

Foto võiks olla .jpg formaadis ja kui oled võitjate ridades, siis ole valmis hiljem jagama fotot originaalsuuruses, et saaks näitusele printida võimalikult hea kvaliteediga pildi. Üks autor võib ühel etapil osaleda kuni kuue fotoga.

Floora fotode hindamine algab 22.juunil ja lõpeb 30.juunil kell 21.00 ning toimub Kolu Küla Seltsi facebooki lehel. Endiselt on hindamine väga lihtne – kõige rohkem laike/reaktsioone saanud 10 pilti ongi võitjad.

Konkurssi toetavad nii Kolu külast, kui ka väljaspoolt erinevad ettevõtted. Kui nüüd lugedes tunned, et tahaksid meie ettevõtmisele õlga alla panna, siis võta julgelt ühendust e-maili aadressil kkselts@gmail.com.

Postkast on juba avatud ja ootab huviga kõiki uusi jäädvustusi!