Kolu küla elanike pühendumine ja loovus sai tunnustatud, kui Kose Vald avaldas tänu väikesele, kuid südikale külale. Eesti Vabariigi 106.aastapäeval anti pidulikult üle tänuplaat Kolu Küla Seltsile, panuse eest külaliikumisesse.

Kolukate aktiivsus ja koostöö on olnud märkimisväärne, tõstes esile kogukonna soovi teha koos midagi erilist. Üks selline erilisem ettevõtmine eelmisel aastal oli Kose valla kodukohvikutepäeva korraldamine, mis tõi kokku nii kohalikud elanikud, kui ka külalised teistest piirkondadest. Kohvikutepäeval oli Kolu küla täis mõnusat saginat, head muusikat ja maitsvaid roogasid erinevatest maailma köökidest. Sellest sai üks meeldejääv päev, nii korraldajatele endile, kui külastajatele, keda oli sel korral rekordarv.

Tunnustus kinnitab, et väikesed kogukonnad saavad teha suuri asju, kui inimesed tulevad kokku ja panustavad ühiselt oma aega ja energiat. Ühtne kogukond suudab muuta oma ümbruskonna elavamaks ja paremaks paigaks.

Aitäh!