Kuna talv on sellel aastal suisa suurepärane, siis tekkis mõte seda jäädvustada ja miks mitte siis juba konkursi võtmes.

Fotokonkursi eesmärk on Kolu küla omapära ja liikumise jäädvustamine läbi aastaaegade, suunata inimesi rohkem välja liikuma, ümbritsevat märkama ja tajuma ning samuti ka ajaloo säilitamine tulevastele põlvedele. Loomulikult ka parimate fotode väljaselgitamine.

Konkurss toimub neljas etapis:

1. Talv Kolu külas 2021  – veebruaris
2. Kevad Kolu külas 2021 – aprillis
3. Suvi Kolu külas 2021 – juulis
4. Sügis Kolu külas 2021 – oktoobris

Fotosi auhinnatakse kahes kategoorias – valitakse välja iga etapi 5 paremat fotot Kolu küla elanike fotode seast ja 5 paremat fotot väljaspoolt Kolu küla osalenud autorite fotode seast.

Iga etapi eelpool mainitud 10 parima pildi autorit autasustatakse diplomi ja näitusekohaga Kolu poe seinal. Kõik seeriakonkursil osalevad pildid säilitatakse digitaalselt meie kodulehel/FB lehel ja võidupildid paberkandjal Kolu poes. Iga tehtud pilt jätab oma jälje Kolu küla ajaloo ridadesse.

Selleks, et osaleda, saada meile oma foto hiljemalt 5.märtsil enne kell 21.00-i aadressile fotokonkurss@kolukylaselts.ee ning kirjuta sinna juurde järgnevad andmed:

  • Sinu ees- ja perekonnanimi,
  • Sinu emaili aadress,
  • Sinu elukoht (piisab küla või asula nimest),
  • Asukoht, kus Kolu külas täpsemalt oma pildi tegid.
  • Oma vanus, lihtsalt statistika jaoks

Sinu andmeid ei avalikustata, hiljem lisatakse võidupiltidele autorite nimed.

Foto võiks olla .jpg formaadis ja kui oled võitjate ridades, siis ole valmis hiljem jagama fotot originaalsuuruses, et saaks näitusele printida võimalikult hea kvaliteediga pildi. Üks autor võib osaleda kuni kolme fotoga.

Fotode hindamine algab 6.märtsil ja lõpeb 20.märtsil kell 21.00 ning toimub seekord Kolu Küla Seltis facebooki lehel ja on väga lihtne – kõige rohkem laike saanud 10 pilti ongi võitjad.

Seega – mine nüüd vutt vutt õue, võta oma fotokas või nutiseade kaasa ja naudi mõnusat talveilma Kolu külas, koos väikese võistlusmomendiga.

Konkurssi toetavad Kolu küla erinevad ettevõtted: