Kolukad käisid Ardus talvetrallil
Kolukad osalesid Ardus toimunud Kose valla külade ja alevite talipäeval, kus saavutati turvaline 4.koht. Aitäh osalejatele, Kadri, Kadri, Diana, Timo, Sandra, Murel, Ats ja Luna! Suur tänu korraldajatele! Oli lõbus
Kolukad osalesid Ardus toimunud Kose valla külade ja alevite talipäeval, kus saavutati turvaline 4.koht. Aitäh osalejatele, Kadri, Kadri, Diana, Timo, Sandra, Murel, Ats ja Luna! Suur tänu korraldajatele! Oli lõbus
Sel korral valiti võidutööks allolev foto, mille autoriks on Imbi Jensen. Näitusekohta ootavad veel fotod, mille autorid on Kirke Tombak, Margit Mikk, Kadri Lamp ja Ingrit Allas. Palju õnne kõigile!
” Kadripäeva õhtul kogunesime ühe laulupoisi juurde kokku ja hakkasime seal koos end maskeerima. See protseduur oli juba väga head meeleolu loov ja viis meid õigele lainele. Meie rollid kujunesid
Kolu Küla Selts kirjutas KOP-i projekti “Seltsi inventari panipaik”, millega soovis saada rahastust soojaku soetamisele, et oma inventar korralikult säilitada ja hoiustada. Siiani oli kogu inventar, mis on rahastatud samuti
Registreeri end või oma võistkond/naabruskond/ettevõte osalema isetevtud kuuskede konkursile hiljemalt 2.detsembriks. Vastavalt registreerimisele või logistilisele järjekorrale saad oma kuusele võistlusnumbri, mida kasutame hääletamiseks. Numbrimärgi kuuse juurde saad korraldajalt hiljemalt 5.detsembril,