Kolu Küla Selts sai täna 1-aastaseks!
Palju õnne meile kõigile! Aitäh toetajatele ja kaasa mõtlejatele! Aitäh kolukad – tänu Teile oli meie esimene aasta just nii tore: (Fotod erakogudest, montaaž Kadri)
Palju õnne meile kõigile! Aitäh toetajatele ja kaasa mõtlejatele! Aitäh kolukad – tänu Teile oli meie esimene aasta just nii tore: (Fotod erakogudest, montaaž Kadri)
Seekord klõpsab võidupildi Kai Käärik, seda välgutabamusega. Palju õnne! Näitusekoha Kolu poe seinal said endale veel Imbi Jensen (2 fotot), Regiina Allas, Ingrit Allas (2 fotot), Hardo Allas (2 fotot),
“Kui linnast tulema hakkad ja Vaidast läbi oled, siis kohe varsti sõidad mööda Viikingite Külast. No ja siis ole juba valvel ja keera seal kohas suure tee pealt maha, kus
Suvi on olnud erakordselt soe ja päikeseline, meie jätkame oma seeriat “4 aastaaega Kolu külas” ja ootame põnevusega, mis Teie kaamerasilma ette Kolu külas on jäänud. Juba ilmselt tuttav jutt
Fotokonkursi “4 aastaaega Kolu külas” raames avame 8.juulil kell 19.00 Kolu kaupluses järjekordse fotonäituse kümne kevadise võidutööga. Näitusele pääsenud fotode autorid Anne Jeedas, Ruth Sarapik, Kadri Lamp, Katrin Tombak, Ando