Kolu küla esindus osales Kose valla mängude raames sõudeergomeetri võistlusel. Distantsiks oli 500m.
Meie parima aja tõmbas Ott Kristofer Fuks, kes tuli üldarvestuses neljandaks, kuid sõitis külade arvestuses välja parima aja, 1.31,0. Naiste arvestuses olid Ingrit Allas ja Kädi Sacik-Korn justkui kokku leppinud, et sõidavad sekundi pealt täpselt sama aja, jagades sellega 5.-6. kohta naiste arvestuses. Kuna arvestati 3 paremat tulemust, siis just need punktid tõid napilt aga kindlalt Kolule külade arvestuses võidu. Viskla alistati vaid napi 5 punktiga. Kolu küla esindasid tublisti veel Jaan Arnover, Rando Allas ja Hardo Allas.
Kose valla mängude raames juhib seega endiselt Kolu küla! Edu meile suusatamises, kui lund ikka antakse! ![]()
![]()
Kohtume aga juba laupäeval Vardjas, külade talipäeval.
(Võitjate pildilt puudub Kädi)
